نقش هکر در مافیا

نقش هکر در مافیا

نقش هکر در مافیا! شخصی است که غالبا در تفکرات ما با لباس سیاه و چشمان دوخته به مانیتور و تایپ کردن سریع کیبورد،  سعی در هک کردن سیستم دارد و به نظر می رسد در بازی شب های مافیا هم این چهره تاریک در ساید مافیا قرار داشته باشد اما فقط به نظر می رسد و حقیقت امر چیز دیگری است!

هکر به عنوان یکی از نقش های بازی مافیا در ساید شهروند قرار دارد و در تلاش برای رمز گشایی و دستیابی به اطلاعات سری معطوف به مافیاهای شهروند نما است. اطلاعاتی که نباید به دست هر کسی بیفتد و این در حالی است که ساید مافیا از وجود نام خود در لیست هکر به شدت هراس دارند چرا که موجب به خطر افتادن موقعیت آنها می شود. اما به همین راحتی ها هم نیست که نام مافیا لو برود، این افشاگری دارای شرایطی است که در ادامه به ذکر آنها می پردازیم.

ابیلیتی نقش هکر در مافیا

هکر در شب دوم بازی، می تواند یک لیستی تهیه کند که اسامی اشخاص مضنون در آنها قرار دارد و در نهایت آن را تحویل راوی بدهد. این نقش سه نفر را می تواند در لیست خود ذکر کند و مابقی ماجرای رمزگشایی به عهده راوی می باشد که اعلام کند با توجه به ساید و نقش این سه نفر، چه نوع لیستی ساخته شده است. هکر دو روز فرصت دارد که با دقت نظر و تکیه بر استدلال و حس خود، لیست را به راوی تحویل بدهد و در ادامه نتیجه بازی خود را ببینید. بنابراین در ایونت شب مافیا به این نکات توجه کنید.

انواع لیست هکر

نقش هایی همچون هکر در بازی مافیا می تواند بسیار جذاب و مهیج باشند. برای آشنایی با نقش های مختلف بازی مافیا می توانید در ورکشاپ بازی مافیا شرکت کرده و به سرعت تبدیل به پلیر حرفه ای شوید.

  • اگر در بین سه نفری که معرفی شدند، یک مافیا وجود داشته باشد، راوی عنوان لیست را خطرناک اعلام می کند.
  • اگر در لیست هیچ مافیایی وجود نداشته باشد و همه شهروند باشند، راوی می گوید لیست خطرناک نیست.
  • اگر در لیست دو مافیا وجود داشته باشد و نفر سوم شهروند باشد، لیست خطرناک نیست.
  • اما یک سری نکات و استثناهایی در بازی شب مافیا وجود دارد که اشاره می کنیم.
  • نکات تکمیلی لیست هکر
  • هکر نمی تواند نام خود را در لیست ذکر کند.

نقش پدرخوانده در امنیت کامل است! بله درست خوانده اید، امنیت. اگر هکر در لیست خود نام پدر خوانده را ذکر کند که البته درست هم تشخیص داده است اما این نقش توسط راوی به عنوان لیست خطرناک نیست اعلام می شود و در اینجا قدرت نقش پدرخوانده که از نقش های اصلی است را شاهد هستیم.

اگر در لیست نام سه مافیا وجود داشته باشد که یکی از آنها پدرخوانده است، انفجار لیست را خواهیم داشت که در این حالت کاری هم از پدرخوانده بر نمی آید.

انفجار لیست هکر چیست؟

یکی از وضعیت هایی که به ندرت اتفاق می افتد، شناسایی سه مافیای درون بازی است. اگر هکر بتواند نام سه مافیا را در لیست خود ذکر کند، جفت شیش آورده است و به اصطلاح انفجار لیست رخ می دهد و سه مافیا از بازی خارج می شوند. با یک حرکت به جا و درست، شاهد خروج سه نقش از ساید مافیا خواهند بود و چه هیجان و خوشحالی نصیب  شهر خواهد شد! 

بازی مافیا، نقش های هیجان انگیز زیادی دارد که به نظر می رسد یکی از جالب ترین آنها، نقش هکر است، پیشنهاد می کنم اگر کارت هکر به شما افتاد، یک تنه به جنگ مافیا بروید و لشکر یک نفره بشوید چرا که با این کار، ترسی در دل ساید مقابل می اندازید و با قدرت خود نجات شهر را خواهید داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.