ورکشاپ بازی مافیا

ورکشاپ بازی مافیا

ورکشاپ بازی مافیا صفر تا صد جزئیات بازی حرفه ای ارائه شده توسط مربیان آقای سعید اربعه و مجتبی عسگری مربیان بازی شبهای مافیا بازیگران در شبکه خانگی در 3 ساعت برگذاری می گردد.

شما می توانید در این ورکشاپ با تمامی نقش های بازی مافیا، سناریوهای مختلف، سناریو شب مافیا، سناریو صدا و سیما، مافیا روسی، مافیا کلاسیک و… به همراه تفاوت بین ابیلیتی هر نقش کاملا آشنا شوید.

علاقمندان به بازی مافیا که در رابطه با این بازی جذاب و مهیج می توانند تمامی اصول و ترفندهای بازی مافیا را در این ورکشاپ از مربیان حرفه ای بیاموزند. بنابراین، اگر تا به حال تجربه بازی حرفه ای را نداشتید نگران نباشید شما می توانید در این 3 ساعت تمامی اطلاعات مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک پلیر حرفه ای را کسب کنید.

آشنایی با بازی مافیا

بازی مافیا امروزه یکی از جذابترین بازی های در میان جمع دوستان و خانواده است. آشنایی با قوانین بازی، نقش های مختلف و سناریوهای متفاوت بازی مافیا می تواند این بازی را جذابتر سازد.

شما به عنوان یک پلیر بسته به کارتی که سهمتان می شود در یکی از گروه شهر یا مافیا قرار می گیرید و باید تمام سعی خود را برای پیروزی خود و هم تیمی هایتان به کار ببندید. این علاوه بر اینکه به هوش و جسارت زیادی نیاز دارد می تواند به شما کمک کند در دیگر عرصه های زندگی نیز موفق تر عمل کنید. کمک به هوش هیجانی، قدرت استدلال و استنتاج، بهبود سخنوری در جمع و اعتماد به نفس ازجمله مزایایی است که شما با بازی مافیا کسب می کنید.

شرکت در ورکشاپ مافیا

برای شرکت در ورکشاپ بازی مافیا و آموزش کامل بازی مافیا که توسط بهترین مدرسین بازی مافیا سعید اربعه و مجتبی عسگری برگذار می شود می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

ثبت نام بازی ورکشاپ اختصاصی مافیا

ثبت نام ورکشاپ آنلاین مافیا

افرادی که تمایل دارند در ورکشاپ مافیا بصورت آنلاین ثبت نام کنند نیز می توانند از طریق لینک وارد بخش ثبت نام شده و از هر نقطه و شهری تمامی آموزش های نقش های مافیا را توسط بهترین مربیان بازی مافیا سعید اربعه و مجتبی عسگری دریافت کنند. همچنین در صورت اتمام ظرفیت دوره حضوری می توانید در ورکشاپ مافیا بصورت آنلاین نیز شرکت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.