مهارت های لازم برای بازی مافیا

مهارت های بازی مافیا

بازی مافیا تنها یک بازی سرگرم کننده برای ساعات بیکاری نیست. کسب مهارت های لازم برای بازی مافیا به شما کمک می کند تا علاوه بر اینکه بازی بهتر تکنیک ها و اصولی کلی که بی ارتباط با فنون سخنوری و روانشناسی نیست را نیز بیاموزید. درواقع یکی از جذابیت های بازی مافیا نیز در افزایش همین مهارت ها است.

دقت به تناقض ها، اکشن و ری اکشن های بازیکنان، توجه به جزئیات رفتاری، زبان بدن و پیش بینی مسائل از جمله مهارتهایی است که خواه ناخواه در بازی مافیا به دست می آید و با دفعات بازی بیشتر، با افراد متفاوت به این مهارت افزوده خواهد شد. شما می توانید با فن بیان و استدلال، قدرت خود را در اقناع دیگران بیشتر کنید. به مرور با کنترل رفتار و تسلط بر احساسات خود را می آموزید.

زمانی را تصور کنید که در گروه مافیا هستید به طور مثال نقش گاد فادر بازی را دارید و باید برای پیروزی خود و گروه مافیا اعتماد شهروندان را به خود جلب کنید. گروه شهروندان با دقت به جزئیات رفتاری یکی یکی بازیکنان توجه دارند و کوچکترین حرکت مشکوکی می تواند شما را به عنوان گروه مافیا معرفی کند. مهارت های لازم برای بازی مافیا به شما کمک می کند در شغل خود و حتی روابط دوستی و خانوادگی نیز مخاطب را پیش بینی کرده و یا در صورت لزوم رفتار مناسب و کنترل شده ای از خود بروز دهید.

مهارت های بازی مافیا

در ادامه می توان به برخی از مهارتها و تکنیک هایی که برای ارائه یک بازی جذاب و حرفه ای در مافیا لازم است اشاره شود. شرکت در ایونت مافیا و گروه های پرچالش می تواند مفید باشد. اگر با هرکدام از این مهارت ها آشنایی دارید در بازی مافیا موفقتر خواهید بود همچنین بازی مافیا به شما کمک می کند تا جزئیات بیشتری از این فنون را بیاموزید.

1- مهارت در زبان بدن

کنترل زبان بدن خود و همچنین توجه به حالات ظاهری سایر بازیکنان مزیت رقابتی بسیار خوبی است. با بازی مافیا شما می توانید کنترل بیشتری در بروز احساسات خود و حرکات ناخودآگاهی که نشانگر حالات روحی شماست داشته باشید. همچنین می توانید علاوه بر شنیدن فکت های سایر بازیکنان، به حرکات بدنشان نیز توجه کرده و گروه شهر و مافیا و حتی نقش فرد را تشخیص دهید.

این چالش در عین جذابیت می تواند بسیار مؤثر باشد. به خاطر داشته باشید که هر شخص بخصوص گروه مافیا تلاش می کند تا حرکات بدن خود را کنترل کند اما در چالش ها و تنگناها خیلی از واکنش ها ناخودآگاه است. در این لحظه است که شما می توانید با دقت و مهارت در خواندن حالات دیگران، هیجان، ترس، دروغ و یا امتناع افراد از انجام کاری را تشخیص دهید.

2- افزایش اعتماد به نفس

یکی از نکات کلیدی که شما را از سایر بازیکنان متمایز می کند. قدرت ابراز وجود و معرفی خود است. اعتماد به نفس صحبت در جمع، ارائه فکت های صحیح و همراه کردن بازیکنان در روند بازی می تواند به شما کمک کند در سایر نقش های اجتماعی خود نیز موفقتر باشید.

ممکن است استدلالهای قوی داشته باشید اما عدم مهارت صحبت در جمع، احساس خجالت و یا اینکه نحوه سخن گفتن در جمع ممکن است رسا و کامل نباشد مانع اظهار نظر شما در بازی مافیا شود. بنابراین بهتر است اعتماد به نفس خود را بالا برده و این مهارت را نیز در بازی مافیا کسب کنید.

3- قدرت تحلیل و واکنش سریع

سرعت عمل در بازی مافیا بسیار مهم است. اینکه در لحظه تصمیم بگیرید و با استدلال و منطق صحیح برروی تصمیم خود بمانید. چنین مهارتی نیاز به قدرت تحلیل بالا و واکنش های سریع دارد. افراد جزئی نگر و ریزبین در بازی مافیا موفق تر خواهند بود. اما سایر افراد نیز می توانند مهارت های لازم برای بازی مافیا را کسب کنند. بنابراین، اگر در بازی مافیا مبتدی و بی تجربه هستید برروی افزایش این مهارت خود نیز تمرکز کنید تا بازی درخشانتری از خود نشان داده و به سرعت به یه پلیر حرفه ای تبدیل شوید.

آموزش مافیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.