نقش جانی در بازی مافیا

نقش جانی در مافیا

مافیا از کاراکترهای مختلفی تشکیل شده است. بسته به سناریوی بازی می توانید نقش های مناسب را انتخاب کنید تا به جذابیت بازی بیافزایید. نقش جانی در بازی مافیا جزء گروه نیمه مستقل است و با قابلیت ها و ابیلیتی هایی که دارد می تواند چالش های جدیدی به بازی وارد کرده و روند پیروزی را برای گروه شهروند و مافیا سخت تر کند.

نقش جانی در شب مافیا

در سناریوی شب مافیا علاوه بر گروه شهروندان و مافیا 2 گروه دیگر نیز ایفای نقش می کنند. هرکدام از این دسته ها در پی پیروزی هستند. چالش جذابی که باعث می شود شهروندان و گروه مافیا علاوه بر طی کردن روند بازی عادی، به دنبال تشخیص افراد دیگری نیز باشند. معمولا از سناریوی شب مافیا برای تعداد بالای پلیر و جمع های شلوغ تر استفاده می کنند. تمرکز، تشخیص و سرعت عمل در این سناریو حل اول را می زند.

اما برای ارائه بهترین بازی و تشخیص صحیح هرکدام از نقش ها لازم است که با کاراکترهای هر چهار گروه و ابیلیتی هایی که در شب و روز دارند آشنا باشید.

آشنایی با نقش جانی در مافیا

جانی در واقع یکی از نقش های گروه نیمه مستقل است. این گروه خاکستری در بازی مافیا میان گروه شهروندان و مستقل در گردش است. نقش های این گروه باید پا به پای شهروندان به جستجوی مافیا بپردازند. در نهایت با باقی ماندن در میان دو نفر آخر بازی می توانند به عنوان گروه برنده شناخته شوند.

به خاطر داشته باشید نقش جانی زمانی در سناریو شب مافیا گنجانده می شود که تعداد بازیکنان از 30 نفر بیشتر باشد. بطور کلی سناریوی شب مافیا زمانی پیشنهاد داده می شود که جمعیت زیادی مایل به شرکت در بازی مافیا باشند.

ابیلیتی های نقش جانی

نقش جانی در بازی مافیا به عنوان گروه نیمه مستقل ابیلیتی حذف بازیکن هر یک شب در میان را دارد. یکی از مزیت های نقش جانی، مصون ماندن در برابر مافیا است. به این معنا که در شب های زوج با شات شب مافیا کشته نمی شود. این قابلیت در طول شب های زوج برای نقش جانی وجود دارد.

جذابیت نقش جانی در مافیا

بطور کلی نقش های گروه مستقل و نیمه مستقل می توانند روند بازی را به دست گرفته و به جذابیت بازی مافیا و سناریو شب مافیا بیفزایند. در روزهای اول، جانی در کار سایر نقش های مستقل همپای شهر و برای شهر بازی می کند. در رأی گیری و فکت ها به دنبال گروه مافیا می گردد. در این حالت تشخیص نقش توسط شهروندان بسیار مشکل خواهد بود و می تواند آنها را گمراه کند.

شخصیت جانی در طول شب با ابیلیتی حذف بازیکن، می تواند روند بازی را به نفع خود بگرداند. در طول روز و براساس فکت و نظرهای سایر بازیکنان می تواند مافیا را تشخیص داده و در شب آنها را از بازی خارج کند.

قوانین بازی با جانی در شب مافیا

کلانتر می تواند جانی را در طول شب از بین ببرد. همانطور که می دانید نقش کلانتر در گروه شهروندان می تواند هر شب یکی بازیکنان را با ذکر نقششان به گرداننده از بازی خارج کند. سندیکا یکی از نقش های مستقل است که از حمله جانی مصون است. سندیکا می تواند گروه مافیا، جاسوس، دکتر، کارآگاه و جانی را بشناسد.

آموزش مافیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.