نقش کابوی در بازی مافیا

کابوی در بازی مافیا

میدان را خالی کنید! چرا که یک اسب  سوار با تاخت و تاز در نقش کابوی در مافیا ظاهر می شود. اگر فکر می کنید که با بیان تارگت و استدلال های گمراه کننده و یا سکوت و مظلوم نشان دادن خود، می توانید از ابیلیتی دیگران در امان باشید و همچنان در بازی بمانید، باید بگویم که سخت در اشتباه هستید! نقش کابوی آنقدر اثرگذار است که می تواند برای سرنوشت یک شهر تصمیم بگیرد. ابتدا باید بدانید که این نقش در ساید شهروندان قرار دارد و طبق قانون این بازی، ابیلیتی این نقش، همراه کردن فرد دیگری بر اسبش می باشد که در نهایت هر دو از بازی خارج می شوند. برای اینکه بازی مافیا را بهتر بشناسیم بیاید کمی دقیق تر به این مسئله نگاه کنیم. 

ابیلیتی های نقش کابوی در مافیا

ممکن است کارت بازی کابوی به شما بیفتد و آگاه باشید که اساس کار شما تمرکز بر حرف دیگران است. اگر بازیکن مافیا را توانستید تشخیص دهید و از طرف دیگر حس کردید که امکان حذف شما در طول روز وجود دارد پس قبل از رای گیری در روز، نقش خود را اعلام کنید و دست مافیا را گرفته و هر دو از بازی خارج شوید البته باید بدانید که پس از این کار، رای گیری آن روز انجام نمی شود زیرا یک نقش برای بازی مافیا به عنوان گرداننده تصمیم گرفته و قربانی خود را انتخاب کرده است. یک فداکاری در راه خدمت به شهر! 

نقش کابوی در مافیا معطوف به حرف زدن بازیکنان است. صفر و صدی برخورد کنید. کسانی که خیلی صحبت می کنند و یا سکوت بیش از حد دارند را از بازی خارج کنید و حق دارید به آنها مشکوک شوید چرا که یک استدلال دروغین باید زنجیره خود را ادامه دهد و تارگت های بی اساس ادامه داشته باشد و همین به عنوان یک نشانه باید برای شما به حساب بیاید. از طرفی افراد مسکوت، جان دیگر هم بازیکنان خود را به خطر می اندازند، پس بهتر است روی اسب خود، جایی برای آنها هم مدنظر داشته باشید.

تلاش کابوی در نقش مافیا، همراه کردن یک بازیکن مافیا با خود است اما خب ممکن است، این اسب سوار تصمیمات اشتباهی نیز بگیرد و با بازیکن ساید خود هر دو خارج شوند، یک تیر و دو نشان! و دشمن شادی ساید مافیا و زنگ خطر ساید شهروندان را به صدا در بیاورد. یکی از دیگر از ابیلیتی این نقش در نحوه برخورد با نقش تروریست است. تروریست فردی را انتخاب می کند و در همین حال، کابوی با او وارد دوئل می شود و با تسلیم کردن خود، جان آن بازیکن را نجات می دهد و به این ترتیب نوع دیگری از فداکاری این نقش را شاهد هستیم!

محدودیت های نقش کابوی

معمولا نقش کابوی در مافیا از روز دوم می تواند فعالیت خود را آغاز کرده و نقش خود را اعلام کند. اگر این نقش توسط ساقی در بازی مافیا مست شود، کابوی اسب سوار به تنهایی رو به سوی افق می کند و بدون داشتن همراهی خارج می شود.

این را هم بدانید که شخص همراه شده با کابوی، نقش و سایدش اعلام می شود. پیشنهاد می کنم در صورت دریافت این نقش،  کلاه خود را کمی پایین تر آورده و با دستمال گردن قرمز خود، چهره جدی بگیرید. اگر توانستید از قطعیت مافیا بودن یک بازیکن مطمئن شوید، با یک چشمک کلاه خود را کمی بالاتر ببرید! و هوش خود را به رخ کشیده و اعمال قدرت کنید!

آموزش مافیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.