قهرمان در بازی شب مافیا

قهرمان بازی مافیا

هر کسی قهرمان دنیای ذهنی خودش است اما آیا در بازی مافیا هم به همین  شکل است؟ آیا می توانید با پخش شدن کارت ها، عنوان قهرمانی را کسب کنید و کاپ طلا را بالا ببرید و موجب افتخار شهر شوید؟ و یا با یک خروج غم انگیز، تمام تلاش های شبانه روزی ساید خود را در اختیار مافیا قرار دهید. در بازی مهیج و پر از آدرنالین مافیا، نبرد خیر و شر  را داریم که قهرمان قصه ما برای محافظت از ساید شهروندان، هر دو شب خود را نشان می دهد و با قدرت به سمت بازیکن در معرض خطر حرکت می کند و او را برای 24 ساعت از هر خطری حفظ می کند.

اما کسی چه می داند! شاید فرد نجات یافته یک بازیکن مافیا باشد که پشت نقاب شهروند قایم شده است و با لبخندی بر لب، به موفقیت نقشه خود نگاه می کند! این را هم بدانید نصف حفاظت از یک بازیکن به عهده قهرمان می باشد و نصف دیگرش به هر دو ساید مافیا و شهروند بستگی دارد به عبارتی اگر یک نقش در رای گیری، رای خروج زیادی دریافت کرده باشد حتی اگر از ابیلیتی قهرمان هم بهره مند شده باشد، باز هم باید میدان بازی را ترک کند و از این نظر حفاظت صد در صد در مقابل تهدید ها را ندارد و چندان هم نباید خیالش راحت باشد!

قابلیت نقش قهرمان

شاید این نقش بصورت تصادفی و با کارت به شما واگذار شده است. اما فراموش نکنید که شما قهرمان این شهر هستید و می توانید از توانایی خود در جهت پیروزی همشهری های خود استفاده کنید. حفاظت از بازیکنان به مدت 24 ساعت چه در شب های مافیا و چه در روزهایی که شهروندان هشیارند برعهده شما خواهد بود. حتی می توانید همپای کارآگاه بازی مافیا وضعیت شهروندان را استعلام بگیرید و آگاهانه از شهروندان محافظت کنید.

در بعضی از سناریوهای بازی، اگر قهرمان شهر موفق به نجات پیاپی تعدادی از شهروندان بشود، شایسته یک جایزه است که آن را با دادن استعلام به نقش قهرمان، تقدیم می کنند. همانطور که می دانید تنها نقشی که در بازی مافیا قابلیت استعلام گرفتن را دارد فقط کاراگاه است اما قهرمان هم دست کمی از این نقش ندارد و به هر حال حفاظت از دیگران پاداش می خواهد و چه چیزی بهتر از آگاهی از چهره های قایم شده در نقش ها!

محدودیت نقش قهرمان

فراموش نکنید که شما قهرمان بازی مافیا هستید. اما حتی شما هم ممکن است با در بسته مواجه شوید. مهمترین نکته این است که بتوانید از توانایی های خود به بهترین نحو استفاده کنید.

به عنوان نقش قهرمان بهتر است بدانید که ابیلیتی در جهت حفاظت از خود نخواهید داشت. همچنین ممکن است نتوانید بطور صددرصد از شهروندان شهر خود حفاظت کنید. اما توانایی هایی خواهید داشت که می تواند نتیجه بازی را به کل تغییر دهد.

ابیلیتی مشابه با نقش قهرمان

ابیلیتی نقش دکتر از نقش های کلاسیک است که هر شب می تواند یک نفر را از حمله های پنهانی مافیا نجات بدهد و این کار فقط یک بار برای خودش امکان پذیر است و حفاظت دکتر از بازیکنان صد در صد است و حرف آخر را می زند اما باید توجه داشته باشد که از نگاه مافیا، بازیکنان را در نظر بگیرد و قربانی احتمالی را سیو کند . نقش دکتر در بازی شب های مافیا فیلیمو، شب مافیا، مافیا شبکه سلامت  و مافیا کلاسیک وجود دارد. بهتر است بدانید نقش قهرمان در سناریو بازی شب مافیا وجود دارد و در این بازی حتی نقش او از نقش دکتر هم حساس تر و مهم تر می شود چرا که با یک انتخاب غلط، به دشمن فرصت دیگری برای تارگت زدن و شلیک به ساید شهروندها را می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.