نقش رویین تن در بازی مافیا

نقش رویین تن در بازی مافیا

نقش رویین تن در بازی مافیا یکی از نقش‌های مثبت و از جمله شهروندان است. بازی مافیا یک بازی سرگرم کننده مخصوص جمع‌های بزرگ است که گاهی ارزش آن فراتر از یک بازی می‌شود. این بازی در جهان طرفداران بسیاری دارد و مسابقات مختلف و متنوعی نیز در همین زمینه در سراسر جهان در حال برگذاریست. این بازی در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد.

اگر با بازی مافیا آشنایی دارید حتما نام شب مافیا برایتان آشنا است. بازی مافیا با سناریو شب مافیا در ایران ابداع شده و اجرا می شود. در این بازی علاوه بر نقش‌های اصلی، نقش‌های فرعی و تاثیر گذاری نیز وجود دارد. نقش رویین تن یکی از نقش‌های فرعی بازیست که می‌تواند به شهروندان کمک کند تا پیروز بازی شوند.

ابیلیتی رویین تن در بازی شب مافیا

رویین تن همانطور که از اسم آن پیداست، قدرت مقاومت در برابر شات شب را خواهد داشت. رویین تن قدرت این را دارد که در شب از حمله گروه مافیا در امان بماند. گروه مافیا از هیچ راهی نمی‌تواند رویین تن را بکشند. این نقش تنها در روز و با رأی گیری می تواند از دور بازی خارج شود.

رویین تن از گروه شهروندان است و حتی می‌تواند در طول روز نقش خود را به دیگران اعلام کند تا شهروندان به اشتباه به او رای ندهند. از مزایای نقش رویین تن این است که با توجه به امکان اعلام نقش و همچنین عدم اثرگذاری شات شب مافیا بر روی این نقش احتمال باقی ماندن او تا انتها در بازی بسیار زیاد است.

رویین تن در یک صورت کشته می شود

با تمام قدرتی که رویین تن برای ماندن در بازی دارد باید گفت که در یک صورت ممکن است رویین تن در طول شب و توسط مافیا کشته شود و آن هنگامی است که مرد قوی شات گاد فادر را تأیید کند. تأیید مرد قوی باعث می شود که به هیچ عنوان شهروند بازی از شات شب مافیا در امان نماند و حتی در صورت سیو دکتر نیز از بازی خارج می شود.

 به طور کلی نقش رویین تن کلیدی و تاثیر گذار در بازی نیست و دلیلی برای پنهان کردن نقش توسط شخص نمی‌باشد. اگر نقش رویین تن را در بازی شب مافیا برعهده دارید، خیالتان راحت که در طول شب کشته نمی‌شوید. فقط لازم است که در طول روز به خوبی از خود دفاع کرده و از ظن سایر شهروندان در امان بمانید.

آموزش مافیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.